7 GECE KONAKLAMALI BANSKO TURU

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

7 GECE KONAKLAMALI BANSKO TURU

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Kayak Turları
 • Alt Kategori :
  Bansko Turları, Bulgaristan Turları, Kayak Turları, Kayak Turları, Kış Turları, Sömestre Turları
 • Süre :
  9 Gün
 • Vize :
  Bulgar Vizesi veya Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)

Bansko kasabası Pirin'in eteklerinde, deniz seviyesinden 927 m yükseklikte Pirin Ulusal Parkı'na yakın bulunmaktadır. Dağ iklimi olan tatil yerinde ortalama Ocak sıcaklıkları -1.9 Santigrat derecedir, kar örtüsü yılda ortalama 6 ay dayanır ve yaz sıcaklıkları +25 derecedir. Elverişli iklim ve coğrafi konumu nedeniyle, Bansko tüm yıl boyunca çekici bir yerdir. Pirin Dağı'nın Alp türü, profesyonel ve amatör kış sporları, rekreasyon ve turizm için mükemmel koşullar sağlar. Tatil yerinde çok sayıda lüks otel, geniş konutlar, tatil köyleri, alışveriş tesisleri ve kayakçıları kayak pistlerine taşıyan modern bir teleferik sistemi bulunmaktadır.

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

7 GECE KONAKLAMALI BANSKO TURU Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 9 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 • Otobüsler ile Gidiş Dönüş Ulaşım
 • Seçilen Kategoride 7 Gece Konaklama
 • Kayak Snowboard Kiralamalarında İndirim Olanağı
 • Bölge Ve Pistler Hakkında Bilgi (İnfo)
 • Bansko’da Bulunan Birçok Alışveriş , Restorant , Bar , Cafelerden İndirim Olanağı
 • Türkçe Asistanlık Hizmeti  7 / 24
 • Mali Sorumluluk Sigortası
 • Tüm Hotel Ve Şehir Vergileri
 • Tüm Otoban , Otopark , Gümrük Ücretleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Yurt dışı çıkış fonu 50 TL (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 • Vize ücreti ve hizmet bedeli 130 € (Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır)
 • 10 € (Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası Ve Ekstrem Sporlar Seyahat Sağlık Sigortası)
 • Ski Pass Ücretleri, ekipman kiralama ücretleri, Kayak dersleri ücretleri
 • Öğle ve Akşam yemekleri
 • Yarım pansiyon konaklama yapılan otellerde yemeklerde alınacak içecekler
 • Kişisel harcamalar 

 

Kayak merkezinin en yüksek noktası 2560 m, en alçak 1000 m'dir. Kayak pistlerinin toplam uzunluğu 75 km olup, 12 kar makinesi yardımıyla mükemmel kalite elde edilmektedir. Kayakçılar 8 kişilik telesiyej, beş adet 4 kişilik teleferik, 1 tane 3 kişilik teleferik, 6 telesiyej ve 10 çocuk telesiyej ile taşınabilir. Tatil yeri ayrıca, Snowboartçılar için yeni fırsatlar sunan Half Pipe için özel bir tesis ile donatılmıştır. Kayak merkezi, Aralık ayından mart ayına kadar kaliteli kar örtüsünü garanti eden 170 yapay kar tabancasına sahiptir ayrıca iyi ışıklandırılmış pistler gece kullanım için fırsat sağlar. Bansko, yaz mevsiminde turistler için de favori bir destinasyondur. Ayrıca, dağlarda yürüyüşe çıkabilir, ATV ile geziye çıkabilir, atlara binebilir, balık tutabilir ve elbette  merkez meydanında binlerce fanın toplandığı şehrin binlerce yıllık müzik festivaline katılabilir. 

Tur Programı

1.Gün: İstanbul – Bansko

22:00 Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı,

22:30 Mecidiyeköy Polat Holding Önü

23:00 İncirli Ömür Plaza Önü

23:40 Selimpaşa Metro Tesisleri

00:20 Çorlu Metro Tesisleri

02:00 Edirne Aslanlı Tesisleri

Misafirlerimiz ile tur programında belirtilen hareket noktalarında buluştuktan sonra, gerekli molaları vererek İstanbul – Edirne otobanını takip ederek, Edirne - Kapıkule Kara Hudut Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Burada gerçekleştireceğimiz çıkış işlemlerimizin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz.. Haskova ve Plovdiv yolu üzerinden sabah saatlerinde Bansko’ya ulaşıyoruz.

2.Gün: Bansko

Sabah saatlerinde Avrupa'nın en gelişmiş kayak merkezlerinden biri olan Bansko'ya ulaşıyoruz. Bansko’ya ulaşmamızın ardından, misafirlerimizin, kayak takımlarını temin edebilmeleri adına, bölgede bulunan ekipman kiralama dükkanlarının bulunduğu bölgede yaklaşık 1 saat serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası misafirlerimizin konaklama yapacakları otele doğru hareket ediyoruz. Pirin Dağları’nın tam kalbinde bulunan, görkemli yamaçlar ile çevrili, son derece modern bir tatil merkezi olan Bansko kayak merkezi, 75 km uzunluğundaki toplam kayak parkuru ile 1. Sınıf kalitede sürüş keyfini misafirlerine yaşatmak için kusursuz bir şekilde planlanmıştır. 6 Mavi, 5 Kırmızı ve 1 Siyah olmak üzere, toplam 13 farklı zorluk derecesine sahip pistler, her seviye ve yaştan kayakçının kullanabileceği şekilde düzenlenmiştir. Misafirlerin kayak ve kar keyfini doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyenler misafirlerlerimiz akşam düzenlenecek olan Yöresel Bulgar Meyhanesi 30 € turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde

3.Gün: Bansko

Sabah, otelde alınacak kahvaltının ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 75 km uzunluğa sahip, 2015 Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan, açık havada kar yağarken termal su ile dolu olan havuzun keyfini çıkarabilmek için Hamam Turuna katılabilirler. 25€ ( Hamam Giriş  - Sauna – Buhar Odası – Açık Havuz Ve Çay Kahve İkramları) ekstra tur ücretine dahildir. Geceleme otelimizde.

4.Gün: Bansko

Sabah, otelde alınacak kahvaltının ardından bütün gün pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşamanız adına serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde.

5.Gün: Bansko

Sabah, otelde alınacak kahvaltının ardından bütün gün pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşamanız adına serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan günü birlik Sofya (25€) turuna katılabilirler. Tur min. 15 kişi ve üzeri katılım ile gerçekleştirilecektir.). Panoramik Sofya şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında; Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Serdika Şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası. Şehrin simgesi olan Banya başı camii’ni ziyaret edip serbest zaman. Serbest zamanın ardından Bansko’ya dönüş. Geceleme Hotelimizde.

6.Gün: Bansko

Sabah, otelde alınacak kahvaltının ardından bütün gün pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşamanız adına serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde.

7.Gün: Bansko

Sabah, otelde alınacak kahvaltının ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 75 km uzunluğa sahip, 2015 Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Dileyenler misafirlerlerimiz akşam düzenlenecek olan Rakı Gecesi 40 € turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

8.Gün: Bansko

Sabah, otelde alınacak kahvaltının ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 75 km uzunluğa sahip, 2015 Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Geceleme otelimizde.

9.Gün: Bansko - İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check out işlemlerimizi gerçekleştirerek İstanbul’a dönüş için otelimizden ayrılıyoruz. Yol güzergahımızın üzerinde bulunan tesislerde, misafirlerimizin öğle yemeği ihtşiyacını karşılayabilmeleri için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği için verilen serbest zamanın ardından Haskova - Harmanli yolunu takiben Kapitan Andreevo (Bulgaristan) Kara Hudut Sınır kapısına ulaşıyoruz. Buradaki gümrük işlemlerimizi tamamlayıp Kapıkule (Türkiye) Kara Hudut Sınır kapısında pasaport ve gümrük işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra ,Edirne – Çorlu karayolunu takiben İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Yol güzergahında gerekli molalara verilerek İstanbul’a ulaşıyoruz. Misafirlerimizi tur programında yer alan noktalara (dönüş güzergahında) bırakıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz. Bir sonraki organizasyonlarımızda buluşmak dileği ile.

Yöresel Bulgar Meyhanesi
Hamam Turu
Sofya Turu
Tur min. 15 kişi ve üzeri katılım ile gerçekleştirilecektir.
Rakı Gecesi

Ulaşım

Lüks Otobüsler İle

Araçlarımız Kişi Sayısına Göre Farklılık Gösterebilmektedir. Araç Detaylarımız Aşağıdaki Gibidir: 
0-19 Kişi Arası Wolskvagen Craftter Veya Mercedes Sprinter 
19-46 Kişi Arası Mercedes Travego Veya Temsa Safir  

Lion Hotel Bansko

,

Lion Bansko Hotel, güzel bir şekilde dekore edilmiş tam donanımlı odalar, bar içeren şık bir restoran ve açık büfenin yanı sıra spa ve sağlıklı yaşam merkezi sunmaktadır.

Restoran, geleneksel Bulgar ve Avrupa mutfağından çeşitlerle hizmetinizdedir. Kapasitesi 90 kişi olan gece kulübü, çarpıcı gösteriler ve eğlenceli bir atmosfer sunmaktadır.

Lion Hotel, kayak teleferiğine ücretsiz servis hizmeti vermektedir.

Hotel Maria Antoaneta Residence

,

Glazne nehrin yanında yer alan Bansko'daki Maria-Antoaneta Residence, yerel teleferiklere ve Bansko Alışveriş Merkezi'ne sadece 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tesiste sezonluk açık yüzme havuzu içeren teraslı büyük bir bahçe vardır.

Tüm birimlerde özel banyo ve düz ekran kablo TV bulunmaktadır. Bazılarında mutfak veya mini mutfak, balkon ve oturma odası vardır. Mobilyaların çoğu doğal kahverengi tonlarında dekore edilmiştir.

Maria-Antoaneta'nın yemek alanında nehir ve çevredeki dağların manzarası eşliğinde kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. Yarım pansiyon konaklamaya akşam yemeği dahildir. Tesise 700 metre uzaklıktaki şehir merkezinde restoranlar, mağazalar ve kafeler yer almaktadır.

Konuklar tesis bünyesindeki ücretsiz açık otoparktan veya ek ücret karşılığında yer altı otoparkından yararlanabilir. Talep üzerine havaalanı transferi ve araba kiralama hizmeti ayarlanabilir. 

Platinum Hotel & Casino Bansko

,

Bansko şehrindeki popüler seçimlerimizden biri.Bansko'da, telesiyeje 650 metre uzaklıkta yer alan Platinum Hotel and Casino Bansko (ex. Perun Hotel)'de tümünden ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz kapalı havuz, sauna, Türk hamamı ve fitness merkezi mevcuttur. Spa ve sağlıklı yaşam merkezine giriş ve masaj hizmetleri ek ücrete tabidir. WiFi erişimi ve tesis bünyesinde özel otopark ücretsizdir

Tesisin her odasında kablo TV, oturma alanı ve minibar bulunmaktadır. Bazı odalarda kanepe ve yemek masası vardır. En-suite banyoda küvet, ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Bazı konaklama birimleri şehir veya dağ manzaralı özel balkona açılmaktadır.

Platinum Hotel and Casino Bansko (ex. Perun Hotel); açık büfe, alakart ve Koşer olmak üzere 3 restoranla hizmet vermektedir. Tesiste lobi bar da bulunmaktadır. Tadımcılar otelin şarap mahzeninde sunulan zengin çeşitleri deneyebilirler.

Ek ücret karşılığında Platinum Casino, bilardo ve masa tenisi gibi eğlence olanaklarından yararlanılabilir. Tesiste oyun salonu da vardır. Minikler için ayrıca çocuk oyun alanı mevcuttur.

Bank Details / Banka Bilgileri

GARANTİ BANKASI YUSUFPAŞA ŞB.KODU 1234

TL IBAN TR69 0006 2001 2340 0006 2988 91
EUR IBAN TR45 0006 2001 2340 0009 0971 91
USD IBAN TR18 0006 2001 2340 0009 0971 92

YAPIKREDİ BANKASI AKSARAY ŞB.KODU 020

TL IBAN TR16 0006 7010 0000 0071 0203 00
EUR IBAN TR50 0006 7010 0000 0068 9012 08
USD IBAN TR15 0006 7010 0000 0066 1515 00